+18
Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 2.4948 | |
|---|---|---|
| Značka: | Umarex |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Hämmerli Hunter Force 750 Combo je známa a osvedčená zalamovacia vzduchovka kalibru 4,5 mm s drevenou pažbou. Má svetlovodivú mušku (červené vlákno) i cieľnik (zelené vlákna), automatickú poistku spúšte a mäkkú botku pažby, ktorá dobre tlmí otrasy. Cieľnik je výškovo a stranovo nastaviteľný, spúšť má nastaviteľnú dĺžku chodu. Dodáva sa so zameriavacím ďalekohľadom UX 4x32 s montážou a krytkami, štvorramenná zámerná osnova s nitkovým krížom oprostred.
| Farba | hnedá |
|---|---|
| Kaliber | diabolky 4.5 mm |
| Prevedenie | jednoranové, s puškohľadom |
| Hlaveň | zalamovacia |
| Zdroj energie | pružinové |
| Muška | svetlovodivá - červené vlákna |
| Cieľník | zelené vlákna |
| ďalekohľad | UX 4x32 |
| Dĺžka hlavne | 466 mm |
| Celková dĺžka | 1105 mm |
| Hmotnosť | 3380 g |
| Úsťová energia | 16 J |
| doprava | nadrozmer |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |