Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 2.4369 | |
|---|---|---|
| Značka: | Umarex |
|
| Sklad: | Dodanie 7 - 10 dní | |
Zalamovacia vzduchová pištoľ, drážkovaná hlaveň dlhá 175 mm, svetlovodivé mieridlá, nastaviteľný cieľnik, poistka, celková dĺžka 460 mm, polymérový rám, predĺžený plášť hlavne pomáha pri zalamovaní
| Farba | čierna |
|---|---|
| Kaliber | diabolky 4.5 mm |
| Prevedenie | jednorazové, bez puškohľadu |
| Hlaveň | zalamovacia |
| Zdroj energie | pružinové |
| Dĺžka hlavne | 175 mm |
| Muška | svetlovodivé mieridlá |
| Cieľník | nastaviteľný |
| Celková dĺžka | 460 mm |
| Hmotnosť | 1450 g |
| Energia | do 7,5 J |
| Rýchlosť | 145 m/s |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |