Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | N404 | |
|---|---|---|
| Značka: | BSH ADVENTURE |
|
| Sklad: | skladom | |
Vynikajúco vyrobená osemcípa hviezda je dokonalým hádzacím nástrojom.
Tréning so šurikenmi je vynikajúci spôsob, ako si precvičiť techniku hádzania, odhad vzdialenosti , koordináciu oko-ruka a presnosť .
Hviezda má osem extrémne ostrých čepelí s dýkovým profilom.
Každý z nich je naostrený na oboch stranách , aby umožnil preniknutie čo najväčšej plochy do cieľa.
Dokonalá rovnováha je zárukou skvelej aerodynamiky.
Celá jednotka je vyrobená z vysoko kvalitnej a vysoko odolnej nehrdzavejúcej ocele 420 .
Okrem toho je materiál pokrytý čiernym ochranným povlakom , ktorý maximalizuje antikorózne vlastnosti.
Hviezda sa dodáva s čiernym puzdrom z Cordury , ktoré sa dá pripevniť na opasok.
Technické údaje:
| Typ noža | osemcípa vrhacia hviezda |
|---|---|
| Profil čepele | dýka |
| Typ čepele | hladká, obojstranná |
| Celková dĺžka | 101 mm |
| Hrúbka čepele | 2 mm |
| Hmotnosť | 46 g |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ 420 |
| Poťah | áno, Cordura |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |