Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | N403B | |
|---|---|---|
| Značka: | BSH ADVENTURE |
|
| Sklad: | skladom | |
Dokonale vyvážený vrhací nôž Shuriken v dúhovej farbe.
Bol starostlivo navrhnutý , čo mu dodáva fantastické aerodynamické vlastnosti.
Shuriken je fantastická tréningová pomôcka, ktorá rozvíja presnosť, techniku hádzania, koordináciu ruka-oko a odhad vzdialenosti.
Hviezda je vyrobená z jedného kusu nehrdzavejúcej ocele 420, pokrytej vrstvou, ktorá sa trblieta v dúhových farbách.
Tento materiál je vysoko odolný voči poškodeniu a korózii.
Vrhací nôž má sedem čepelí v tvare dýky , z ktorých každá je vybavená obojstrannou, extrémne ostrou reznou hranou .
Sada obsahuje puzdro z Cordury , ktoré sa dá pripevniť na opasok nohavíc.
Technické údaje:
| Typ noža | sedemcípa vrhacia hviezda |
|---|---|
| Profil čepele | dýka |
| Typ čepele | hladká, obojstranná |
| Celková dĺžka | 98 mm |
| Hrúbka čepele | 2 mm |
| Hmotnosť | 42g |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ 420 |
| Poťah | áno, Cordura |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |