Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | N402 | |
|---|---|---|
| Značka: | BSH ADVENTURE |
|
| Sklad: | skladom | |
Čierna hviezda šuriken je perfektná tréningová pomôcka.
Má šesť veľmi ostrých, obojstranných ramien s koncami v tvare dýky .
Hádzanie nožov rozvíja techniku hádzania , odhad vzdialenosti, koordináciu ruka-oko a predovšetkým presnosť.
Hviezda N-402 je dokonale vyvážená , čo zaručuje skvelé aerodynamické vlastnosti.
Celá jednotka je vyrobená z jedného kusu vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 420 .
Tento materiál je veľmi odolný voči poškodeniu a odštiepeniu.
Ninja hviezda bola navyše pokrytá čiernym ochranným povlakom.
Sada obsahuje puzdro z Cordury , ktoré sa dá pripevniť na opasok nohavíc.
Technické údaje:
Krajina pôvodu: ČĽR
| Typ noža | vrhacia hviezda so šiestimi hrotmi |
|---|---|
| Profil čepele | dýka |
| Typ čepele | hladká, obojstranná |
| Hrúbka čepele | 2 mm |
| Celková dĺžka | 98 mm |
| Hmotnosť | 38 g |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ 420 |
| Poťah | áno, Cordura |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |