Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 27021 | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | skladom | |
- Čepeľ vyrobená z uhlíkovej ocele
- Zúbkovaný okraj na jednej strane čepele
- Ergonomicky tvarovaná rukoväť vyrobená z nylonu
- Nylonové puzdro s pútkami na opasok
| Veľkosť čepele | 15,5 x 11 cm |
|---|---|
| Celková dĺžka | 44 cm |
| Hmotnosť s puzdrom | 375g |
| Farba | čierna |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |