Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 09219 | |
|---|---|---|
| Značka: | MSR |
|
| Sklad: | skladom | |
Obsah balenie:
| Farba | červená |
|---|---|
| Výkon | 2100 W |
| Hmotnosť | 433 g |
| Hmotnosť balenia | 470 g |
| Rozmer | 18 x 11,5 x 10,5 cm |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |