Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 08524A | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
- Švy sú zvarené
- 4 Stlačiteľné tlačidlá na každej strane
- 8 Očiek na použitie ako stan
- Použiteľný ako spací vak s pončo vložkou
- Kapucňa nastaviteľná pomocou šnúrky
| Veľkosť | |
| Dĺžka | 223 cm |
| Šírka | 114 cm |
| Šírka goliera | 35 cm |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Materiál | 100% Polyester, Povlak - 100% Polyuretán |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |