Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 05HS251-848dc0e673 | |
|---|---|---|
| Značka: | BSH ADVENTURE |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Úhľadný turistický nôž , ktorý sa bude hodiť na každú expedíciu. Vysoká kvalita spracovania a výber tých najlepších materiálov zaručujú jeho odolnosť a spoľahlivosť. Bude to skvelý nástroj na prípravu jedál vonku, akúkoľvek prácu v tábore a dobre poslúži aj pri survivale a bushcrafte.
Čepeľ s klasickým rovným chrbtovým profilom je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele 440. Tento materiál je extrémne odolný a dodatočný ochranný čierny náter znižuje reflexný efekt a zvyšuje jeho antikorózne vlastnosti .
Ergonomická rukoväť je vyrobená z odolného materiálu s prvkami podobnými gume. Táto kombinácia poskytuje vynikajúcu priľnavosť a maximalizuje protišmykové vlastnosti .
Lovecký nôž BSH ADVENTURE je dodávaný s pevným plastovým krytom , ktorý je možné pripevniť na opasok nohavíc.
Toto je skvelá výbava pre každé dobrodružstvo!
Technické údaje:
| Typ noža | s pevnou čepeľou |
|---|---|
| Profil čepele | rovný chrbát |
| Typ čepele | hladká |
| Celková dĺžka | 165 mm |
| Dĺžka čepele | 7,5 cm |
| Šírka čepele | 2,4 cm |
| Hrúbka čepele | 2,3 mm |
| Hmotnosť | 90 g |
| Materiál čepele | nehrdzavejúca oceľ 440 |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |