Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | TO007 | |
|---|---|---|
| Značka: | ESP |
|
| Sklad: | skladom | |
Teleskopický obušok 26" H kalený, čierny – ESP je odolný a spoľahlivý prostriedok pre profesionálne aj osobné použitie. Kalené prevedenie zaručuje vysokú pevnosť, dlhú životnosť a maximálnu odolnosť pri nasadení.
Dĺžka 26" poskytuje optimálny dosah a efektívnu manipuláciu. Kompaktný teleskopický dizajn umožňuje jednoduché nosenie a rýchle rozloženie. Ideálny pre bezpečnostné zložky aj náročných používateľov.
| Materiál | Kalená oceľ |
|---|---|
| Tvrdosť | cca 50 HRC |
| Maximálna dĺžka | 26´´ (660mm) |
| Dĺžka v zloženom stave | 10.2´´ (260mm) |
| Hmotnosť | 540 g |
| Farba | Čierna |
| Typ rukoväte | hrubý dezén (H) |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |