Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | TO052 | |
|---|---|---|
| Značka: | ESP |
|
| Sklad: | skladom | |
Teleskopický obušok 23" HE kalený, čierny – ESP je spoľahlivý a odolný prostriedok určený pre profesionálne aj osobné použitie. Kalené prevedenie zaručuje vysokú pevnosť, dlhú životnosť a odolnosť pri nasadení.
Dĺžka 23" poskytuje dobrý kompromis medzi dosahom a kompaktnosťou. Teleskopická konštrukcia umožňuje jednoduché nosenie a rýchle rozloženie. Ideálny pre bezpečnostné zložky aj náročných používateľov.
| Materiál | Kalená oceľ |
|---|---|
| Tvrdosť | cca 50 HRC |
| Maximálna dĺžka | 23´´(550mm) |
| Dĺžka v zloženom stave | 9´´(230mm) |
| Hmotnosť | 500 g |
| Farba | Čierna |
| Typ rukoväte | ergonomická (HE) |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |