+18
Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | TO051 | |
|---|---|---|
| Značka: | ESP |
|
| Sklad: | skladom | |
s originálnym povrchom. Tento povrch podstatne znižuje akúkoľvek možnosť vytrhnutia obušku z ruky. Nekalený obušok sa odporúča pre osobnú ochranu, nie je určený na profesionálne použitie. Kvôli noseniu na opasku sa predáva súčasne s nylonovým puzdrom, ktoré umožňuje jeho natočenie do najvhodnejšej polohy.
| Dĺžka v rozloženom stave | 530 mm / 21" |
|---|---|
| Dĺžka v zloženom stave | 210 mm / 8,3" |
| Farba | nikel |
| Hmotnosť | 440 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |