Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | M51613129-TAN | |
|---|---|---|
| Značka: | 8 Fields |
|
| Sklad: | skladom | |
Puzdro na opasok pojme štandardné zásobníky kalibru 5,56 (ako napríklad M4, AUG, SCAR L, AK) a rôzne kompatibilné baterky, nože, multifunkčné nástroje, svetlice, vysielačky, granáty atď. Šírka puzdra je nastaviteľná gumenou šnúrkou.
Bezpečné a vedomé používanie: Tento výrobok spĺňa požiadavky na registráciu.
Upozornenie: Obsahuje malé časti, nie je to hračka, nie je určené pre deti do 14 rokov.
| Hmotnosť | 75g |
|---|---|
| Materiál | 1000D polyester |
| Farba | coyote |
| Šírka | 80mm |
| Výška | 120mm |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |