Váš nákupný košík je prázdny
Flexibilná, ľahká plochá slučka z DYN materiálu.
| Pevnosť | 22 kN |
| Materiál | dyneema |
| Dĺžka | 60 cm |
| Šírka | 10 mm |
| Šírka popruhu | 10mm |
|---|---|
| Materiál | Dyneema |
| Dĺžka | 60 cm |
| Pevnosť | 22 kN |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |