Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 31897 | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
- Pevný rúrkový kovový rám
- Vysoká stabilita vďaka veľkej základnej doske
- Trojuholníkový sedák s dĺžkou nôh cca 32 cm
- Transportný zámok so suchým zipsom
- Transportná taška s popruhom na prenášanie a sťahovacou šnúrkou
| Veľkosť balenia | 60 x 8 x 8 cm |
|---|---|
| Hmotnosť s prepravnou taškou | 1 kg |
| Výška sedadla | 45 - 55 cm |
| Materiál | Poťah 100% Polyester Rám 100% Kov |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |