Váš nákupný košík je prázdny
Nízkoprietažné lano s priemerom 11 mm pre prácu vo výškach s obtiažnym prístupom.
| Priemer lana | 11mm |
|---|---|
| Hmotnosť | 80g/m |
| Min. počet pádov podľa UIAA | 20 |
| Pevnosť | 33kN |
| Posun opletu | 5mm |
| Predĺženie | 50-150kg 3,3% |
| Min. pevnosť s uzlami | 20kN |
| Dĺžka | 30 m |
| Materiál | PA |
| Typ | A |
| Norma | EN 1891 |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |