Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 0039-5/8-24-02 | |
|---|---|---|
| Značka: | Stalon |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Stalon XS149 je malý tlmič s krátkou teleskopickou zadnou časťou (over-barrel) a dlhšou prednou časťou. Môže byť použitý od kalibru .222 do .45, ale je optimalizovaný pre menšie kalibre (od .222 do 308Win.). Vzhľadom k svojej veľkosti poskytuje pozoruhodný útlm -30.5 dBc (0.308) a je vynikajúcou voľbou pre kombinovaný lov (na mieste i v pohybe).
X-series
Séria X pozostáva zo šiestich jedinečných modelov XS108, XS149, X108, X149, XE108, XE149 s rôznou dĺžkou, hmotnosťou a výkonom. Všetky modely sú navrhnuté s teleskopickou konštrukciou a ich spoločným znakom sú vymeniteľné predné časti ("Front 108" / "Front 149"), čo znamená, že prednú časť možno jednoducho vymeniť alebo zmeniť na dlhšiu/kratšiu, ale tiež prispôsobiť na iný kaliber. Napríklad: Stalon X108 môže byť upravený na X149 iba zmenou prednej časti z "Front 108" na "Front 149" (sériové číslo je vyryté iba na zadnej časti). Výhody vymeniteľných predných častí sú nekonečné a je to skvelý spôsob, ako jednoducho optimalizovať tlmič tak, aby vyhovoval všetkým štýlom lovu a streľby na terč.
PARAMETRE:
| Kaliber | max .30 |
|---|---|
| Závit | 5/8-24 |
| Over-barrel | áno |
| Max. priemer hlavne | 22.5 mm |
| Útlm hluku | -30.5 dBc (0.308) |
| Priemer | 49.1 mm |
| Dĺžka | 237.5 mm (zasadenie 88.5 mm / predĺženie hlavne 149 mm) |
| Materiál tela | Eloxovaný vysokokvalitný hliník |
| Materiál - závit | Titán |
| Materiál - prvá prepážka | Nerezová oceľ |
| Materiál - ostatné prepážky | Eloxovaný vysokokvalitný hliník |
| Farba | Matná čierna so zlatým krúžkom v strede |
| Hmotnosť | 344g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| Prevodom na účet | 7.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |