Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 0047-5/8-24-02 | |
|---|---|---|
| Značka: | Stalon |
|
| Sklad: | Dodanie 3 - 5 dní | |
Stalon XS-Venti je najľahší model zo série Venti, vyvinutý pre strelcov, ktorí vyžadujú kompaktný a ľahký tlmič so zvýšenou tepelnou odolnosťou. Vďaka pokročilému odvetrávaniu, je obzvlášť vhodný pre poloautomatické guľovnice a vyššiu kadenciu streľby. Jeho kompaktný dizajn prináša okamžitú odozvu a mimoriadne jemný spätný ráz, vďaka čomu zostáva zbraň stabilná aj pri rýchlych, po sebe idúcich výstreloch. Vetraná konštrukcia zlepšuje odvod tepla a pomáha udržiavať konzistentný výkon počas intenzívnej streľby, zatiaľ čo nízka hmotnosť a kompaktný formát zachovávajú vynikajúcu rovnováhu a ovládateľnosť. Vďaka tomu je XS-Venti spoľahlivou voľbou pre aktívny lov, tréningy a streľbu, kde je kritický výkon aj regulácia teploty. Funguje od kalibru .30 vyššie, no naplno vynikne najmä pri kalibroch .308, .30-06 a ďalších bežných samonabíjacích kalibroch. XS-Venti je postavený na modulárnom systéme Stalon X-Series, vďaka čomu ho možno kombinovať s akýmkoľvek zadným modulom (XS, X, XE). Nový predný modul je precízne navrhnutý tak, aby zabezpečil spoľahlivé prebíjanie a plynulejšiu tlakovú krivku, a to úplne bez potreby nastavovania plynového systému. Je to ideálne riešenie pre strelcov, ktorí hľadajú ľahký, rýchly a dokonale vyvážený tlmič, pripravený zvládnuť dynamiku moderných zbraní.
PARAMETRE:
| Kaliber | max .30 |
|---|---|
| Závit | 5/8-24 |
| Over-barrel | áno |
| Max. priemer hlavne | 22.5 mm |
| Útlm hluku | -26,5 dBc (.308) |
| Priemer | 49 mm |
| Dĺžka | 196,5 mm (zasadenie 88,5 mm / predĺženie hlavne 108 mm) |
| Materiál tela | Eloxovaný vysokokvalitný hliník |
| Materiál - závit | Nerezová oceľ |
| Materiál - prvá prepážka | Nerezová oceľ |
| Materiál - ostatné prepážky | Eloxovaný vysokokvalitný hliník |
| Farba | Matná čierna so zlatým krúžkom v strede |
| Hmotnosť | 306g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| Prevodom na účet | 7.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |