Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 39205 | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
- Flexibilná plastová paluba s veľmi dobrím roll-off výkonom
- Bočné mačky pre bezpečný prechod do strán
- Robustné predné zuby pre najlepšiu trakciu a dobrú priľnavosť pri výstupe a zostupe
- Jednoručný rýchlouzáver
- Sklopná výstupná podpora
- Zahrnutá taška na prenášanie
| Veľkosť topánok | 36 až 47 cm |
|---|---|
| Rozmer | cca 62 x 22 cm |
| Hmotnosť páru | cca 2 kg |
| Maximálna nosnosť s vybavením | cca do 120 kg |
| Materiál | Plast |
| Materiál zubov | Kov |
| Farba | Zelená/Oliva |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |