Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 3355 | |
|---|---|---|
| Značka: | CAMP |
|
| Sklad: | skladom | |
Kinetic Gyro Rewind Pro je TOP ferratový set s páracím tlmičom pre bezpečné zaistenie lezca na cestách Via ferrata. Kinetic Gyro je okrem paracieho tlmiča vybavený predĺženými dlaňovými karabínami CAMP Echo a patentovaným obrtlíkom GYRO, ktorý ocenia najmä nároční ferratisti nehľadajúci kompromisy. Obrtlík Gyro pomocou otočných závesov zamedzuje kríženiu zaisťovacích lanyardov a odstraňuje tak ich nekonečné zamotávanie pri istení. Karabíny CAMP Echo sú špeciálne vyvinuté pre tú najjednoduchšiu obsluhu a komfortné ovládanie. Vďaka jej predĺženiu, oproti bežným ferratovým karabínam, zamedzuje kontaktu prstov s istiacim lanom a zvyšuje manipulovateľnosť. Ferratový set CAMP Kinetic Gyro Rewind Pro spĺňa normu EN958:2017 (použitie pre osoby 40 - 120 kg). Set je dodávaný vrátane transportného obalu.
| Hmotnosť | 655 g |
|---|---|
| Materiál | Rewind polyester 19mm (lanyardy) |
| Norma | EN958:2017 (40 - 120 kg) UIAA 128 |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |