Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 27767 | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
- Hlava z kalenej ocele
- Protišmyková gumená rukoväť
- Transportné puzdro so suchým zipsom
- Pútko na opasok
| Dĺžka čepele | cca 8 cm |
|---|---|
| Hlava sekery | cca 12,5 cm |
| Dĺžka | cca 38 cm |
| Hmotnosť | cca 0,9 kg |
| Farba | Zelená |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |