Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 27759 | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | skladom | |
Hlava z kalenej ocele
| Materiál | Kalená oceľ |
|---|---|
| Dĺžka čepele | cca 9 cm |
| Hlava sekery | cca 14,5 cm |
| Dĺžka | cca 39 cm |
| Hmotnosť | cca 1 kg |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |