Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 10628 | |
|---|---|---|
| Značka: | Caknoris.sk |
|
| Sklad: | skladom | |
Hasičská sekera s prorážecím bodcem z oceli C45 kalená na 47 - 53 HRc s jasanovou násadou - lakována bezfarebným lakom a červenou farbou
| Farba | červená |
|---|---|
| Materiál | hickory |
| Celková dĺžka | cca 90 cm |
| Dĺžka čepele | 32 cm |
| Hmotnosť | 2700 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |