Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 40500 | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Energetická Scho-ka-kola čokoláda HORKÁ (najmenej 58% kakaa), káva a prášok z cola orechov. Unikátna receptúra SCHO-KA-KOLA s prírodným kofeínom z kakaa, kávy a colového orechu dáva dlhotrvajúcu energiu pre väčšiu silu a koncentráciu. Dodá silu silu - prebudí vás. Originál od roku 1935. SCHO-KA-KOLA rýchlo dodáva telu energiu a súčasne zvyšuje koncentráciu. Vždy pripravený na akciu - plechovka SCHO-KA-KOLA obsahuje 16 kusov čokolády, kúsok SCHO-KA-KOLA obsahuje približne toľko kofeínu ako silné espresso. SCHO-KA-KOLA je ideálnym zdrojom energie pre tých, ktorí chcú zostať fit a prebudení.
Obsah: 100 g SCHO-KA-KOLA, energetická čokoláda, s kofeínom
Zloženie:
kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, pražená káva (2,6%), celozrnný prášok, prášok z orechov (1,6%), emulgátor: sójový lecitín (E322), polyglycerín-polyricínový cukor (E476), aróma: vanilín , Môže obsahovať stopy vlašských orechov, mandlí a lepku. Alergény: Obsahuje mlieko a laktózu
| Nutričná hodnota na 100 g | |
| Energia | 2266 kJ |
| Energia | 574 kcal |
| Tuk | 35,5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 22,0 g |
| Sacharidy | 42,1 g |
| z toho cukor | 34,7 g |
| Proteín | 9,1 g |
| Vláknina | 10,2 |
| Soľ | 0,03 g |
| Kofeín | 200 mg |
Výrobok obsahuje Kofeín preto nie je vhodný pre deti, tehotné ženy a ľudí s problémami so srdcom.
| Hmotnosť | 100g |
|---|---|
| Príchuť | Horká |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |