Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | X-CALIBUR MATCH CO Mk12 | |
|---|---|---|
| Značka: | Grand Power |
|
| Sklad: | Na dotaz | |
Model X-CALIBUR MATCH OC "Optic Ready" nadväzuje svojím výzorom s typickými výrezmi na bokoch záveru na osvedčený X-TRIM. Jednotlivé výrezy slúžia na odľahčenie záveru a zároveň i ako hmatníky pre manipuláciu. Model je osadený stranovo a výškovo nastaviteľným cieľnikom Elliason a svetlovodnou muškou. Cieľnik je možné zameniť za kolimátor vďaka úprave "Optic Ready", ktorá to umožňuje a tým sa stava jedinečnou športovou pištoľou. Model MATCH má oproti základnému X-CALIBURU vpredu kovovú lištu, ktorá je súčasťou tela a tým pridáva na hmotnosti a poskytuje stabilnejšiu streľbu. Zároveň poskytuje montáž ďalších doplnkov ako je napr. svietidlo.
| Kaliber | 9x19 Luger |
|---|---|
| Režim | SA / DA |
| Odpor spúšte | 15-18N / 30-35N |
| Celková dĺžka | 220 mm |
| Výška bez zásobníka | 133,5 mm |
| Celková šírka | 36 mm |
| Dĺžka hlavne | 126,7 mm |
| Hmotnosť bez zásobníka | 885 g |
| Kapacita zásobníku | 15 rd |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |