Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | K100Mk23 | |
|---|---|---|
| Značka: | Grand Power |
|
| Sklad: | Na dotaz | |
Variant Mk23 modelu K100 ponúka všetky vlastnosti, ktoré z K100 robia základný kameň nášho portfólia, a pridáva ďalšie vylepšenia.
K100 Mk 23 umožňuje montáž kolimátora prostredníctvom štyroch montážnych základní, ktoré sú súčasťou balenia. Ovládanie zbrane je jednoduchšie vďaka zvýraznenej textúre gripu a novému dizajnu záveru. Rám je k dispozícii v troch farebných verziách. Mk23 – to je i nový systém uzamykania hlavne vylepšeným mechanizmom rotácie.
Platničky dostupné na kolimátory:
| Kaliber | 9x19 Luger |
|---|---|
| Celková dĺžka | 202,1 mm |
| Výška bez zásobníka | 133 mm |
| Celková šírka | 36,2 mm |
| Dĺžka hlavne | 108 mm |
| Hmotnosť bez zásobníka | 697g |
| Kapacita zásobníku | 15 rd |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |