Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | S584202829 | |
|---|---|---|
| Značka: | Sako |
|
| Sklad: | Dodanie 3 - 5 dní | |
Sako Optisup AL je kvalitný tlmič renomovanej značky SAKO s účinnosťou 17-22 dB. Vďaka celohliníkovej konštrukcii a odolnej popvrchovej úprave Cerakote® je Optisup AL vhodný do akýchkoľvek poveternostných podmienok, čo z neho robí výbornú voľbu na lov. Nie je pretiahnutý cez hlaveň, vďaka čomu je vhodný aj pre zbrane s mieridlami.
PARAMETRE:
| Kaliber | max .30 |
|---|---|
| Závit | 15x1 |
| Over-barrel | nie |
| Max. kaliber | 308Win |
| Útlm hluku | 17-22 dB |
| Priemer | 45 mm |
| Dĺžka | 225 mm (predĺženie hlavne 210 mm) |
| Materiál | Hliník |
| Farba | Cerakote® Sniper Grey |
| Hmotnosť | 430 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |