Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 6702 | |
|---|---|---|
| Značka: | Ruger |
|
| Sklad: | Dodanie 3 - 5 dní | |
Ruger SR1911 Commander-Style 6702 je poloautomatická pištoľ kalibru .45 Auto v štýle 1911, známa svojou presnosťou a spoľahlivosťou. Má precízne spracovanie, hlaveň z nerezovej ocele a ľahkú hliníkovú konštrukciu tradičného dizajnu s povrchovou úpravou v matnom nereze s vymeniteľnými úchopovými panelmi z tvrdého dreva a kockovaním na chrbte. Skeletonizovaná hliníková spúšť poskytuje veľmi ostrý, ľahký stisk s rýchlym resetom. Ruger SR1911 Commander-Style 6702 disponuje manuálnou poistkou, úchopovou poistkou, indikátorom nabitej komory a skeletizovaným kladivom s titánový úderníkom. V balení 2 ks zásobníkov z nerezovej ocele.
PARAMETRE:
| Kaliber | .45 Auto (.45 ACP) |
|---|---|
| Prevedenie | S manuálnou poistkou |
| Závit | nie |
| Kapacita zásobníku | 7 |
| Dĺžka hlavne | 108 mm |
| Celková dĺžka | 108 mm |
| Šírka | 34 mm |
| Výška | 138 mm |
| Stúpanie vývrtu hlavne | 1:16" RH |
| Hmotnosť | 1,03 kg |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |