Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 3818 | |
|---|---|---|
| Značka: | Ruger |
|
| Sklad: | Dodanie 3 - 5 dní | |
Ruger Security-9® je malý kompaktný model na skryté nosenie navrhnutý tak, aby sa zmestil do rôznych puzdier. Precízne opracovanie, robustná konštrukcia, hlaveň z kalenej legovanej ocele, rám z vysoko odolného polyméru plneného nylonovým sklom. Textúrovaná rukoväť poskytuje bezpečné a pohodlné uchopenie. Osvedčený systém Secure Action ™ vnútorný úderník poskytuje veľkú odpaľovaciu silu, ale v porovnaní s inými pištoľami má spúšť krátky a plynulý chod. Integrovaná spúšťová poistka. Zahŕňa tiež: dva zásobníky z legovanej ocele. Tento model nájdete na sklade p. Teremovej v Banskej Bystrici.
PARAMETRE:
| Kaliber | 9mm Luger (9x19) |
|---|---|
| Prevedenie | S manuálnou poistkou |
| Závit | nie |
| Kapacita zásobníku | 10 nábojov |
| Dĺžka hlavne | 87 mm |
| Celková dĺžka | 166 mm |
| Šírka | 26 mm |
| Výška | 110 mm |
| Stúpanie vývrtu hlavne | 1:10" RH |
| Hmotnosť | 620 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |