Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 3810 | |
|---|---|---|
| Značka: | Ruger |
|
| Sklad: | Dodanie 3 - 5 dní | |
Pištoľ Security-9 (3810) s 4" hlavňou, 15 ranovým zásobníkom a kompaktnými rozmermi pre skryté nosenie. Bezpečný a osvedčený systém riadenia paľby Secure Action™. Robustná konštrukcia, záver a hlaveň z tvrdenej legovanej ocele a odolný rám z nylonu plneného sklom. Stranovo nastaviteľný cieľnik a mieridlá zvýraznené bielou farbou. Manuálna poistka + integrovaná poistka spúšte. Súčasťou balenia je druhý zásobník na 15 nábojov.
PARAMETRE:
| Kaliber | 9mm Luger (9x19) |
|---|---|
| Spúšť | Single Action |
| Prevedenie | S manuálnou poistkou |
| Závit | nie |
| Kapacita zásobníku | 15 nábojov |
| Dĺžka hlavne | 102 mm |
| Celková dĺžka | 184 mm |
| Stúpanie vývrtu hlavne | 1:10" RH |
| Hmotnosť | 675g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |