Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 19400 | |
|---|---|---|
| Značka: | Ruger |
|
| Sklad: | Dodanie 3 - 5 dní | |
Srdcom Ruger RXM je nerezová vložka FCI (Fire Control Insert), zasadená do vymeniteľnej rukoväte, čo dáva majiteľovi maximálnu voľnosť a možnosť prispôsobenia. Väčšina hlavných komponentov je navrhnutých pre pištole typu Gen 3 a sú kompatibilné s mnohými bežne dostupnými puzdrami a príslušenstvom.
Rukoväť Magpul EHG (Enhanced Handgun Grip) prináša prémiový pocit a spolu s texturovaným povrchom TSP poskytuje istý úchop a pohodlie. Tvarovanie pre palec a prsty zaručuje vždy rovnaký a intuitívny úchop. Rozšírená zásobníková šachta umožňuje rýchle a presné vloženie zásobníka do zbrane. Predĺžené tlačidlo vypúšťania zásobníka a zväčšený záchyt záveru pridávajú na rýchlosti a istote manipulácie. Záver je vybavený prípravou na priame osadenie kolimátorov RMSc, RMR alebo Delta Point Pro (bez montážnej platničky). Mieridlá sú oceľové a muška je zvýraznená tríciom. Plochá spúšť prináša hladký chod a zreteľný reset, zatiaľ čo hlaveň z legovanej ocele s povrchom FNC nitride zaručuje dlhú životnosť a konzistentnú presnosť. Bezpečnosť zbrane zabezpečuje integrovaná poistka spúšte, vnútorná blokácia úderníka a kontrolný otvor, ktorý umožňuje rýchlo zistiť, či je komora nabitá. Súčasťou balenia sú dva zásobníky Magpul PMAG 15 GL9 s kapacitou 15 nábojov a plastový kufrík.
PARAMETRE:
| Kaliber | 9mm Luger (9x19) |
|---|---|
| Závit | nie |
| Kapacita zásobníku | 15 nábojov |
| Dĺžka hlavne | 102 mm |
| Šírka | 25,4 mm |
| Výška | 135mm |
| Celková dĺžka | 182 mm |
| Stúpanie vývrtu hlavne | 1:10" RH |
| Hmotnosť | 658 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |