Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 29100 | |
|---|---|---|
| Značka: | Ruger |
|
| Sklad: | Dodanie 3 - 5 dní | |
Pištoľ Ruger PC Charger 29100 má hlaveň z chróm-molyovej ocele kovanej za studena s mimoriadne presným drážkovaním čo poskytuje výnimočnú presnosť a dlhú životnosť. Predpažbie z anodizovaného hliníka typu III pre maximálnu odolnosť, so slotmi kompatibilnými s Magpul ® M-LOK v polohách 3, 6 a 9 hodín. Integrovaná zadná hliníková picatinny lišta pre montáž pažby. Ľahko demontovateľná hlaveň umožňuje ľahkú prepravu a skladovanie. Spúšť s ľahkým ostrým stiskom a pozitívnym resetom využíva osvedčené komponenty spúšte 10/22®. Vypúšťač zásobníka i nabíjacia páka sa dá otočiť na druhú stranu pre potreby ľavákov. Možné použiť zásobníky Ruger® a Glock®.
PARAMETRE:
| Kaliber | 9mm Luger (9x19) |
|---|---|
| Prevedenie | Pre ľaváka, Pre praváka |
| Závit | 1/2-28 UNEF |
| Dĺžka hlavne | 165 mm |
| Celková dĺžka | 419 mm |
| Kapacita zásobníku | 17 |
| Stúpanie vývrtu hlavne | 1:10" RH |
| Picatinny lišta | áno |
| Hlaveň | Legovaná oceľ |
| Rukoväť | Čierna, syntetická |
| Hmotnosť | 2.95 kg |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |