Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 3503 | |
|---|---|---|
| Značka: | Ruger |
|
| Sklad: | Dodanie 3 - 5 dní | |
Ruger MAX-9 3503, mikro-kompakt s polymérovým rámom, 12-ranovým zásobníkom a prípravou na uchytenie kolimátora. Kolimátory Shield Sights a JPoint sa montujú priamo na záver bez potreby montážnej platničky. Prevedenie bez externej manuálnej poistky (Pro Model). Cieľnik a muška sú stranovo nastaviteľné, vyrobené z ocele. Muška je vybavená zeleným svetlovodivým vláknom. Ruger MAX-9 3503 disponuje poistkou spúšte, poistkou úderníka a indikátorom nabitej komory. Vypúšťač zásobníka sa dá otočiť na pravú stranu pre potreby ľavákov. Pištoľ je dodávaná s dvomi zásobníkmi potiahnutými e-niklovým teflónom® a s jedným predĺženým dnom, ktoré je možné do zásobníka pridať pre zlepšenie úchopu. Nízka hmotnosť, veľká kapacita a vysoká spoľahlivosť robia z Ruger MAX-9 3503 vynikajúcu zbraň na skryté nosenie.
Kompatibilný s kolimátormi: Shield Sights SMSc a RMSc (môžete použiť aj ostatné modely ale budú z každej strany cca o 1 mm širšie ako záver), Holosun 507k a 407k, Swampfox Sentinel, Crimson Trace 1500 Series, Sightmark Mini-Shot A-Spec M3, Hex Wasp, Sig Romeo-0, Jpoint MRD micro red dot sights.
PARAMETRE:
OBSAH BALENIA:
| Kaliber | 9mm Luger (9x19) |
|---|---|
| Závit | nie |
| Prevedenie | S prípravou na kolimátor |
| Kapacita zásobníku | 12 nábojov |
| Počet drážok | 6 |
| Stúpanie vývrtu hlavne | 1:10" RH |
| Celková dĺžka | 152 mm |
| Dĺžka hlavne | 81,3 mm |
| Šírka | 26,4 mm |
| Výška | 115 mm |
| Hmotnosť | 522 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |