Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 40167 | |
|---|---|---|
| Značka: | Ruger |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Pištoľ Ruger Mark IV 22/45 Tactical v pieskovom prevedení s 4.4“ dlhou za studena kovanou hlavňou pre výnimočnú presnosť a dlhú životnosť. Pohodlný precízne tvarovaný polymérový rám a rukoväť v štýle 1911 pre skvelý vzhľad a pohodlný a pevný úchop. Továrensky nainštalovaná picatinny lišta pre jednoduchú montáž optiky, zaujme svojím dizajnom i funkčnosťou. Manuálna poistka prestaviteľná na obe strany. Nastaviteľné zadné mieridlá a za studena kovaná oceľová hlaveň poskytujú výnimočnú presnosť a dlhú životnosť.
PARAMETRE:
| Kaliber | .22 Long Rifle |
|---|---|
| Závit | 1/2-28 UNEF |
| Kapacita zásobníku | 10 nábojov |
| Dĺžka hlavne | 112 mm |
| Celková dĺžka | 216 mm |
| Stúpanie vývrtu hlavne | 1:16" RH |
| Záver | Legovaná oceľ + Davidson's Brown Cerakote® |
| Hmotnosť | 944 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |