Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 43920 | |
|---|---|---|
| Značka: | Ruger |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Ruger Mark IV 22/45 Lite je presná a spoľahlivá poloautomatická pištoľ kalibru .22 LR, určená pre terčovú streľbu. Je to najnovší model v sérii Mark IV, ktorý oproti predchádzajúcim generáciám ponúka množstvo vylepšení. Ľahký a odolný hliníkový záver s ventilačnými otvormi a továrensky nainštalovanou picatinny lištou pre jednoduchú montáž optiky, zaujme svojím dizajnom i funkčnosťou. Jedným z najväčších vylepšení oproti predchádzajúcim modelom je nový systém rozborky. Pištoľ sa teraz dá rozobrať stlačením jedného tlačidla, čo uľahčuje čistenie a údržbu. Nastaviteľné zadné mieridlá a za studena kovaná oceľová hlaveň poskytujú výnimočnú presnosť a dlhú životnosť. Ruger Mark IV 22/45 Lite je známa svojou presnosťou a spoľahlivosťou a je to skvelá voľba pre terčovú streľbu.
PARAMETRE:
| Kaliber | .22 Long Rifle |
|---|---|
| Prevedenie | S manuálnou poistkou |
| Závit | 1/2-28 UNEF |
| Kapacita zásobníku | 10 nábojov |
| Dĺžka hlavne | 112 mm |
| Celková dĺžka | 213 mm |
| Stúpanie vývrtu hlavne | 1:16" RH |
| Povrchová úprava | Flat Dark Earth Cerakote® |
| Hmotnosť | 709 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |