Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 13716 | |
|---|---|---|
| Značka: | Ruger |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Ruger LCP MAX 13716, ľahký mikro-kompakt s polymérovým rámom a 10-ranovým zásobníkom s plochým dnom (možnosť dokúpiť predĺžený 12-ranový zásobník). Cieľnik v tvare písmena U a tríciová muška s bielym obrysom. Obojstranné uvoľnenie zásobníka. Vylepšené okraje podávača zásobníka, nový vyťahovač. Patentované prevedenie uzamykania hlavne spomaľuje pohyb záveru, odďaľuje odomknutie a výrazne znižuje spätný ráz v porovnaní s ostatnými pištoľami v kalibri .380 Auto. V balení nájdete nylonové puzdro, rychlonabíjač, predĺžené dno zásobníka a zámok na zbraň.
PARAMETRE:
| Kaliber | .380 Auto |
|---|---|
| Závit | nie |
| Kapacita zásobníku | 10 |
| Dĺžka hlavne | 71 mm |
| Šírka | 20mm |
| Výška | 105mm |
| Celková dĺžka | 131 mm |
| Stúpanie vývrtu hlavne | 1:16" RH |
| Hmotnosť | 300 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |