Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 19303 | |
|---|---|---|
| Značka: | Ruger |
|
| Sklad: | Dodanie 3 - 5 dní | |
Veľkoformátová pištoľ Ruger LC Charger 19303 využíva bezpečný a spoľahlivý systém riadenia paľby Secure Action™ od Ruger, ktorý kombinuje chránené vnútorné kladivo s čepeľovou bezpečnostnou spúšťou. Spúšť má krátky, hladký ťah, čistý zlom a pozitívny reset. Ruger LC Charger 19303 používa rovnaké oceľové zásobníky a známe ergonomické ovládacie prvky ako pištoľ Ruger-5.7 ®. 10,3" drážkovaná, nitridovo upravená oceľová hlaveň zabezpečuje presnosť a dlhú životnosť. CNC frézované predpažbie z eloxovaného hliníka typu III disponuje otvormi M-LOK ® na pripevnenie príslušenstva a QD zásuvkami pre maximálnu všestrannosť. Vrchná picatinny lišta po celej dĺžke zbrane zabezpečuje dostatok miesta pre montáž optiky i rôzneho vybavenia, zatiaľ čo krátka picatinny lišta v zadu umožňuje osadenie pažby.
PARAMETRE:
| Kaliber | 5.7 x 28 mm |
|---|---|
| Prevedenie | S manuálnou poistkou |
| Závit | 1/2-28 UNEF |
| Dĺžka hlavne | 262 mm |
| Celková dĺžka | 406 mm |
| Kapacita zásobníku | 20 nábojov |
| Stúpanie vývrtu hlavne | 1:9" RH |
| Picatinny lišta | áno |
| Hlaveň | Nitridovaná oceľ |
| Rukoväť | Čierna, syntetická |
| Hmotnosť | 1.89 kg |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |