Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 8683 | |
|---|---|---|
| Značka: | Ruger |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Pištoľ Ruger American Pistol Compact je navrhnutá podľa najprísnejších štandardov do najdrsnejších podmienok. Prednapnutý úderník s masívnou pružinou zabezpečuje spoľahlivý odpal pri zachovaní ľahkého odporu spúšte. Modulárny systém výmenných rukovätí v troch veľkostiach pre rôzne veľkostí rúk. Skvelé trojbodové mieridlá Novak® LoMount Carry so širokým výrezom pre rýchle zamierenie. Obojstranný záchyt záveru a vypúšťanie zásobníka. Medzi bezpečnostné prvky patrí vnútorný automatický systém blokovania úderníka, obojstranná manuálna poistka, integrovaná poistka spúšte a vizuálne potvrdenie nabitej/prázdnej nábojovej komory. Oceľové zásobníky s nikel-teflónovou povrchovou úpravou.
PARAMETRE:
OBSAH BALENIA:
| Kaliber | 9mm Luger (9x19) |
|---|---|
| Spúšť | Striker Fired |
| Prevedenie | S manuálnou poistkou |
| Závit | nie |
| Kapacita zásobníku | 17 rd |
| Dĺžka hlavne | 90 mm |
| Celková dĺžka | 169 mm |
| Šírka | 27 mm |
| Výška | 114 mm |
| Stúpanie vývrtu hlavne | 1:10" RH |
| Hmotnosť | 828 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |