Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 38313 | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Prak s pevným kovovým rámom
Ergonomicky tvarovaná rukoväť pre dobrý úchop
Špeciálna HiTec gumička
Praktický kožený košík
| Farba | čierna - zelená |
|---|---|
| Hmotnosť | cca 220 g |
| Dĺžka rukovete | cca 9 cm |
| Dĺžka ramien | cca 8 cm |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |