Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | SC0190 | |
|---|---|---|
| Značka: | Stil Crin |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Je jednoduchý prak s kovovou konštrukciou, ktorý má plastovú rukoväť.
Prak je typ zbrane, ktorý pôsobí dojmom jednoduchosti, ale jeho funkcia je taká istá ako pri všetkých palných zbraniach, a to streľba. Tieto "zbrane“ je možné využiť takisto na terčovú streľbu, ako aj športovú zábavu a hobby. Praky ako také sú veľmi jednoduché, nenápadné a svojim spôsobom účinné hlavne na deštrukčnú streľbu. Ako príklad je možné prak využiť na hubenie, plašenie a odstrašovanie drobných hlodavcov atď.
POZOR! Nejde o hračku, vždy zaobchádzajte s prakom tak, aby ste neohrozovali seba a ostatných okolo Vás. Vždy dávajte pozor kam strieľate, pretože pri streľbe s oceľovými guľôčkami pri nedbanlivom a neodbornom používaní hrozí riziko poranenia.
| Celková dĺžka | 165 mm |
|---|---|
| Celková šírka | 85 mm |
| Hmotnosť | 150g |
| Materiál | Kov/plast |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |