Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 33279 | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | skladom | |
Sklopný pre úsporu miesta s uzáverom
| Kapacita | cca 40 ml |
|---|---|
| Veľkosť balenia | cca 5 x 2 cm |
| Veľkosť | cca 4,7 x 6 cm |
| Priemer | 5 cm |
| Hmotnosť | 80g |
| Materiál | 100% Nehrdzavejúca oceľ |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |