Váš nákupný košík je prázdny
Popruhová šitá PAD slučka Rock Empire.Dostatočne pevná pre istenie na skalách a na horách.
| Pevnosť | 22 kN |
| Materiál | PA |
| Dĺžka | 31 cm |
| Šírka | 20,16 mm |
| Materiál | PA |
|---|---|
| Dĺžka | 31 cm |
| Pevnosť | 22 kN |
| Norma | EN 566 |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |