Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | COA080.016-dlzka-80cm_farba-fialová_ | |
|---|---|---|
| Značka: | Rock Empire |
|
| Sklad: | skladom | |
| Dĺžka: | ||
|---|---|---|
| Farba: |
Popruhové šité PAD slučky dostatočne pevné na istenie na skalách a na horách.
| Pevnosť | 22 kN |
| Materiál | PA |
| Dĺžka | 80, 120, 150, 180 cm |
| Šírka | 16 mm |
| Šírka popruhu | 16mm |
|---|---|
| Materiál | PA |
| Pevnosť | 22 kN |
| Norma | EN 566 |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |