Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 96519 | |
|---|---|---|
| Značka: | Springfield Armory |
|
| Sklad: | Dodanie 3 - 5 dní | |
Nová XD-M® ELITE v kalibry 9x19 zahŕňa pokročilé funkcie radu ELITE do dobre vyváženého a mimoriadne výkonného balíka. Spúšť META™ (Match Enhanced Trigger Assembly) s plochým profilom a integrálnou zarážkou proti prepadu, tvorí tú najlepšiu továrenskú spúšť v pištoli s polymérovým rámom na trhu. XD-M® ELITE je vybavená muškou s červeným svetlovodným vláknom a cieľnikom s bielym zvýraznením v tvare polkruhu (obe sú stranovo nastaviteľné, vyrobené z ocele), dlaňovou poistkou, poistkou spúšte, poistkou úderníka, vizuálnym aj hmatovým indikátorom náboja v komore, indikátorom stavu úderníka a vymeniteľnými chrbtami rukoväte (3 veľkosti). Medzi ďalšie vlastnosti patrí obojstranný vypúšťač zásobníka i záchytu záveru, picatinny lišta, zväčšený lúčik spúšte umožňujúci ľahkú manipuláciu aj pri používaní rukavíc a rozšírené ústie zásobníkovej šachty pre rýchle nabíjanie. Kovaná hlaveň i záver sú opatrené ochranným povrchom Melonite® zabezpečujúcim maximálnu odolnosť.
Verzia OSP disponuje prípravou na uchytenie kolimátora. Treba zakúpiť príslušnú montážnu platničku.
PARAMETRE:
OBSAH BALENIA:
| Kaliber | 9mm Luger (9x19) |
|---|---|
| Spúšť | Striker Fired |
| Prevedenie | S prípravou na kolimátor |
| Závit | nie |
| Kapacita zásobníku | 20 nábojov |
| Dĺžka hlavne | 114 mm (4.5") |
| Celková dĺžka | 193 mm |
| Šírka | 30 mm |
| Výška | 153 mm |
| Hmotnosť | 822 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |