Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 96556 | |
|---|---|---|
| Značka: | Springfield Armory |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Nová XD-M® ELITE COMPACT kombinuje silný výkon kalibru 10mm Auto, s vynikajúcou možnosťou skrytého nosenia. Táto kompaktná no výkonná pištoľ ponúka plne obojručné ovládanie, špičkovú spúšť META™, odnímateľnú rozšírenú zásobníkovú šachtu (magwell) a veľa ďalšieho. Je vybavená muškou s červeným svetlovodným vláknom a cieľnikom s bielym zvýraznením v tvare polkruhu (obe sú stranovo nastaviteľné, vyrobené z ocele), dlaňovou poistkou, poistkou spúšte, poistkou úderníka, vizuálnym aj hmatovým indikátorom náboja v komore, indikátorom stavu úderníka a vymeniteľnými chrbtami rukoväte (3 veľkosti). Medzi ďalšie vlastnosti patrí obojstranný vypúšťač zásobníka i záchytu záveru, picatinny lišta a kovaná hlaveň s ochranným povrchom Melonite®. Dvojradový zásobník z nehrdzavejúcej ocele s kapacitou 11 nábojov kal. 10 mm Auto, dodáva XD-M® ELITE COMPACT výnimočnú sebaobrannú palebnú silu v extrémne kompaktnom balení. Po odinštalovaní rozšírenej zásobníkovej šachty a dokúpení návleku je možné použiť aj 15 a 16 ranový zásobník.
Verzia OSP disponuje prípravou na uchytenie kolimátora. Treba zakúpiť príslušnú montážnu platničku.
PARAMETRE:
OBSAH BALENIA:
| Kaliber | 10mm Auto |
|---|---|
| Spúšť | Striker Fired |
| Prevedenie | S prípravou na kolimátor |
| Závit | nie |
| Kapacita zásobníku | 11 nábojov |
| Dĺžka hlavne | 97 mm (3.8") |
| Celková dĺžka | 171 mm |
| Šírka | 30 mm |
| Výška | 116 mm |
| Hmotnosť | 765 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |