Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 058A101066 | |
|---|---|---|
| Značka: | Tippmann Arms |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Pištoľ M4-22 MICRO ELITE je malá poloautomatická malokalibrovka v štýle AR15 od amerického výrobcu Tippmann Arms. Používa sa v súťažiach v minipuškách IPSC a je tiež skvelým nástrojom na tréning a rekreačnú streľbu. Model MICRO ELITE PISTOL je vybavený 7" plávajúcou hlavňou, hliníkovým predpažbím s montážnymi otvormi M-LOK, teleskopickou pažbou T5 Arm Brace a sklopnou muškou a cieľnikom.
Séria M4-22 sa vyznačuje jednoduchým ovládaním, kvalitným spracovaním a celohliníkovým puzdrom záveru a rámom zbrane. Štandard Mil-Spec zabezpečuje kompatibilitu s väčšinou voliteľných dielov, mieridiel a príslušenstvom dostupných pre platformy AR-15.
Upozornenie: keďže dĺžka hlavne nepresahuje 300 mm, jedná sa o krátku zbraň.
PARAMETRE:
OBSAH BALENIA:
| Kaliber | .22 Long Rifle |
|---|---|
| Hlaveň | Bez kanelovania |
| Závit | 1/2-28 UNEF |
| Mieridlá | áno |
| Dĺžka hlavne | 178 mm (7 in) |
| Závit na ústí hlavne | 1/2 x 28 |
| Celková dĺžka | 545 - 615 mm |
| Kapacita zásobníku | 10 |
| Stúpanie vývrtu hlavne | 1:16" |
| Picatinny lišta | áno |
| Pažba | polymér |
| Materiál hlavne | Čiernená oceľ |
| Hmotnosť | 2.0 kg |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |