Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 53491 | |
|---|---|---|
| Značka: | HS Produkt |
|
| Sklad: | Dodanie 3 - 5 dní | |
S7 (XD-S®) 9x19 je najtenšia EDC (every day carry) pištoľ od Springfield Armory/HS Produkt. S hrúbkou len 0.9" (23mm) a jednoradovým zásobníkom z nerezovej ocele na 7/9 nábojov, poskytuje vynikajúcu skrytosť a spoľahlivosť, keď to najviac potrebujete. Príprava na kolimátor umožňuje nízkoprofilovú priamu montáž malých kolimátorov najpopulárnejších značiek na trhu, bez potreby montážnej platničky. To umožňuje minimalizovať rozmery a mať kolimátor na zbrani aj pri skrytom nosení. Nízke osadenie navyše prispieva k intuitívnemu a rýchlemu zameraniu cieľa a k možnosti využiť mieridlá aj keď je kolimátor vypnutý. Kompaktná 3.3" kovaná hlaveň zaisťuje dlhú životnosť a robustnú spoľahlivosť. S7 (XD-S®) disponuje novým MOD.2 polymérovým rámom s adaptívnym povrchom rukoväte, dlaňovou poistkou, poistkou spúšte, poistkou úderníka, indikátorom náboja v komore, oceľovými mieridlami so zúbkovaním zabraňujúcim oslneniu, drážkami na prednej strane lúčika, lištou na montáž príslušenstva a obojstranným vypúšťaním zásobníka.
PARAMETRE:
Obsah balenia:
| Kaliber | 9mm Luger (9x19) |
|---|---|
| Závit | nie |
| Kapacita zásobníku | 7/9 nábojov |
| Dĺžka hlavne | 84 mm (3.3") |
| Celková dĺžka | 160 mm |
| Šírka | 23 mm |
| Výška | 112 mm |
| Hmotnosť | 610 g (so 7rd zásobníkom) |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |