Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 262662 | |
|---|---|---|
| Značka: | Heckler & Koch |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Nové modely série HK45 sú vyrobené pre americkú armádu na základe spoľahlivého modelu USP .45 ACP a kombinujú osvedčené vlastnosti s novými prvkami. O-krúžok namontovaný v prednej časti hlavne minimalizuje akúkoľvek vôľu hlavne.
Patentovaný systém spätného rázu zvyšuje presnosť a predlžuje životnosť aj v tých najnáročnejších podmienkach. Najvyššiu úroveň bezpečnosti zaisťuje známa kombinácia manuálnej poistky a automatických bezpečnostných prvkov prevzatých z modelu USP.
Tactical - závit na ústí hlavne. V1 - spúšťový mechanizmus SA/DA (odpor spúšte SA - 20N, DA - 50N) + manuálna poistka kombinovaná s vypúšťačom bicieho mechanizmu. Picatinny lišta. Výškovo a stranovo nastaviteľný cieľnik. Fosforeskujúce mieridlá (1+2 body). Vymeniteľný chrbát rukoväte - namontovaný chrbát veľkosti S, v balení priložený chrbát veľkosti M.
PARAMETRE:
OBSAH BALENIA:
| Kaliber | .45 Auto (.45 ACP) |
|---|---|
| Spúšť | SA/DA |
| Prevedenie | S manuálnou poistkou |
| Závit | 16x1 L |
| Kapacita zásobníku | 10 nábojov |
| Dĺžka hlavne | 130 mm |
| Celková dĺžka | 221 mm |
| Šírka | 39 mm |
| Výška | 144 mm |
| Dĺžka zámernej | 168 mm |
| Hmotnosť | 890 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |