Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 262680 | |
|---|---|---|
| Značka: | Heckler & Koch |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
HK USP Tactical - vysoká úroveň až do najmenšieho detailu. Precízna hlaveň vyrobená z tvrdej chrómovanej špeciálnej ocele kovanej kladivom za studena s polygonálnym profilom zabezpečuje nízku mieru opotrebovania.
Mimoriadne pevná polymérová rukoväť s protišmykovou textúrou pre účinný a bezpečný úchop za každého počasia. Jednoduché ovládanie na oboch stranách pre pravákov aj ľavákov. Výškovo a stranovo nastaviteľný cieľnik. Automatická poistka kladivka i úderníka a manuálna poistka pre maximálnu bezpečnosť.
PARAMETRE:
| Kaliber | 9mm Luger (9x19) |
|---|---|
| Spúšť | SA/DA |
| Závit | 13.5x1 L |
| Odpor spúšte | 20 N (SA) / 50 N (DA) |
| Kapacita zásobníku | 15 nábojov |
| Dĺžka hlavne | 108 mm |
| Celková dĺžka | 195 mm |
| Šírka | 32mm |
| Výška | 135mm |
| Dĺžka zámernej | 158 mm |
| Hmotnosť | 770 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |