Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 239809 | |
|---|---|---|
| Značka: | Heckler & Koch |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
HK SP5K – samonabíjacia pištoľ, kal. 9x19, zásobník na 10 nábojov, obojstranná poistka, diopterové mieridlá, celková dĺžka 352 mm, dĺžka hlavne 115 mm, šírka 61 mm, výška 220 mm.
SP5K je civilnou samonabíjacou verziou legendárnej MP5K v kalibri 9x19, ktorá bola vyvinutá v 70-tych rokoch ako zbraň na skryté nosenie pre účely osobnej ochrany. Okrem zmien vo vnútri zbrane, ktoré vyplývajú zo zákona, je SP5K absolútne identická s MP5K.
| Kaliber | 9mm Luger (9x19) |
|---|---|
| Závit | nie |
| Kapacita zásobníku | 10 nábojov |
| Celková dĺžka | 352 mm |
| Dĺžka hlavne | 115 mm |
| Šírka | 61 mm |
| Výška | 220 mm |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |